شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 7772
بازدید: 359

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت آنقدر فراگیر شده است که ذهن اغلب وبمستران را به خود مشغول کرده است، این موضوع همواره برای آن ها سوال است که شبکه های اجتماعی چه تاثیری بر رتبه بندی یک سایت خواهد داشت، آیا از طریق این شبکه ها می توان سئو یک سایت را بهبود بخشید و رتبه آن را بالا برد؟
امروزه در تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو هیچ شکی نیست اما این که سیگنال های شبکه های اجتماعی تا چه میزان می توانند در رتبه بندی گوگل تاثیر داشته باشند همچنان مبهم است. در رابطه با بررسی تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو مقالات بسیار زیادی تهیه شده است که جدا از تفاوت هایی که در نتایج آن ها دیده می شود، اهمیت و مزایای این سیگنال های شبکه های اجتماعی در همه آن ها به وضوح نشان داده می شود.

شبکه اجتماعی

شبکه های اجتماعی در دنیای مجازی انواع مختلفی دارند از قبیل: تلگرام، واتس آپ، اینستاگرام، فیس بوک و… که کاربران با نصب اپلیکیشن های مربوط به هریک از آنها می توانند با دوستان خود و یا افراد دیگر در تمام دنیا ارتباط برقرار کنند و در بعضی از این شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک لحظات شاد، غمگین خود را به اشتراک بگذارند. هر یک از شبکه های اجتماعی در جایگاه خود از اهمیت و ویژگی های خاصی برخوردار هستند و در بسیاری از موارد افراد برای اینکه بتوانند به کسب و کار خود رونق دهند از شبکه های اجتماعی برای این منظور استفاده می کنند تا بتوانند حرفه و کسب وکار خود را به افراد بیشتری شناسانده و کسب وکار خود را جهانی کنند.
 

تاثیر شبکه اجتماعی در سئو

متخصصان سئو بر این باورند که گوگل برای اینکه جایگاه و رتبه وب سایت ها را مشخص کند به مطالبی که به اشتراک گذاشته می شود در شبکه های اجتماعی نیز توجه دارد. اما مسئله اینجاست که گوگل به تعداد اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی برای رتبه بندی توجه زیادی نمی کند و در واقع میتوان اینگونه عنوان کرد که تاثیر شبکه اجتماعی در سئو کم است.
البته لازم به ذکر است که نقش شبکه های اجتماعی در رتبه بندی سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل در طول زمان تغییر کرده است. در گذشته گوگل برای شبکه های اجتماعی تاثیری در نظر نمی گرفت و تاثیر شبکه اجتمای در سئو بی اهمیت بود. اما با گذشت زمان گوگل برای این منظور فاکتورهایی را در نظر گرفت که یکی از این فاکتورها کلمات کلیدی بود. اما با تمام این تغییرات برخی شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام همچنان تاثیر مستقیمی در سئو ندارند.
تاثیر شبکه اجتماعی در سئو

تاثیر شبکه های اجتماعی در افزایش رتبه سایت

  • افزایش Inbound Link به منظور بازدید بیشتر و آگاهی کاربران از اسم تجاری شما

    افزایش رضایت و نظرات مثبت مشتریان

    کاهش بانس ریت، افزایش ماندگاری و بازدید مجدد از سایت

1 × 1 =

5% تخفیف
10% تخفیف
باختی ، فردا دوباره تست کن
عیب نداره
25% تخفیف
سورس کد فیلیمو رایگان
بدون جایزه
باختی که
حیف شد باختی
سورس اکادمی رایگان
بدون جایزه
70% تخفیف
شانستو امتحان کن برنده شو !
ایمیلت رو ثبت کن و شانس خودتو امتحان کن !!
حتما برنده میشی نگران نباش
مشاوره رایگان ، تماس بگیرید