شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

محصولات شما فارسی هستند ؟

تمام محصولات فروشی ( غیر رایگان ) وبسایت کد نویسان جوان فارسی هستند .پس نگران زبان آن ها نباشید! ولی اگر مشکلی داشتید تیکت بزنید تا راهنمایی بشید.

پشتیبانی کد نویسان جوان بر چه اساسی ساخته شده است ؟

پشتیبانی کد نویسان جوان شامل تیم قدرتمندی از برنامه نویس ، طراح و … می باشد که بطور تمام وقت کارشناسان ما پاسخگوی تیکت های کاربران می باشند. ما سعی می کنیم در طراحی سایت و اپلیکیشن هیچگاه شما را تنها نگذاریم و در این مسیر با شما همراه باشیم.

برای ارسال تیکت می توانید در منوی ناحیه کاربری ، گزینه تیکت را انتخاب کنید.

قصد خرید محصولی را دارم آیا پشتیبانی و راهنمای راه اندازی دارد ؟

بله ، طبق قوانین و مقررات و شرایط استفاده کد نویسان جوان کلیه محصولاتی که به فروش می رسند دارای راهنمای و پشتیبانی از سوی فروشنده آن محصول هستند و فروشنده ملزم به ارائه پشتیبانی و پاسخ دهی به شماست.

محصولی خریداری کرده ام ، آپدیت های جدید را رایگان دریافت میکنم ؟

بله ، تمامی آپدیت های بعدی و نسخه های بعدی پروژه را به صورت کاملا رایگان دریافت می کنید. لطفا برای دریافت بروزرسانی های جدید به پنل کاربری خودتون تحت عنوان پنل کاربری مراجعه کنید که از منو سایت قابل دسترسی هست

سورس اندروید و قالب وردپرس و ... دارم ، چگونه در کد نویسان جوان آنها را برای فروش منتشر کنم؟

برای فروش سورس ها و محصولات مرتبط با برنامه نویسی اندروید از منو بالای مارکت ( فروشنده شو ! ) کلیک کنید تا علاوه بر دریافت اطلاعات جامع ،قوانین را نیز بخوانید.

۲۰% سهم مشارکتی که کد نویسان جوان از فروش محصولات اخذ میکند بابت چه چیزی است ؟

همانطور که میدانید سهم مشارکت فروش در مارکت های جهانی ۳۷% است اما در کد نویسان جوان سهم مشارکت ۲۰% تعریف شده. فروشندگان در مارکت کد نویسان جوان محصولات خود را با ۸۰% سهم فروش می فروشند و ۲۰% که توسط مارکت کد نویسان جوان کسر شده به عنوان سهم مشارکت دریافت می شود که ۹% بابت مالیات بر ارزش افزوده ، ۱% بابت کارمزد درگاه بانکی و ۱۰% بابت ایجاد و ارائه فضا فعالیت و تهیه زیرساخت ها اخذ می شود (در مجموع ۲۰% ) . که به این ترتیب از ۱۰۰درصد مبلغ ، ۸۰% به فروشنده و ۲۰% طبق توضیحات بالا به کد نویسان جوان می رسد.

محصولی خریداری کردم ، آیا فروشنده محصول را برای من توسعه داده و شخصی سازی میکند ؟

بله فروشندگان می توانند شخصی سازی و توسعه اپلیکیشن ها در صورت تمایل فروشنده و توافق با شما انجام دهند . برای اینکار بعد خرید در پنل کاربری تیکت ارسال کنید

تصویر سوالات

راستی فراموش نکنید محصولات خریداری شده توسط شما از پشتیبانی فروشندگان برخوردار هستند و می‌توانید ضمن مطرح کردن سوالات و مشکلات خود، از قابلیت دریافت رایگان به‌روزرسانی‌های آتی نیز بهره‌مند شوید.