مزایای تبدیل سایت به اپلیکیشن | با تبدیل سایت به اپلیکیشن میلیاردر شو !

این وبلاگ برای آن دسته از مبتدیان و کارآفرینان است که می خواهند وب سایت را به برنامه تبدیل کنند اما هنوز شک و تردید دارند. در اینجا به 4 دلیل برای تبدیل سایت به اپلیکیشن اشاره میکنیم
امروزه بیشتر افراد برنامه های تلفن همراه را ترجیح می دهند. وقتی دسترسی به محتوای آنلاین و انجام کارهای روزانه مانند رزرو کابین ، انجام معاملات بانکی ، سفارش غذا و خرید انجام می شود ، برنامه های تلفن همراه تبدیل به یک راه حل مورد علاقه همه وقت می شوند.
مشاغل و مبتدیان که فقط یک وب سایت دارند ، باید بدانند که داشتن یک وب سایت دیگر کافی نیست. برای حفظ رقابت و جلوتر از رقبا ، لازم است یک قدم جلوتر بروند و در مورد یک برنامه کاربردی موبایل فکر کنید.
تبدیل سایت به اپلیکیشن
 
در هر صورت ، اگر آمارهای اخیر بازار برنامه های تلفن همراه را طی نکرده اید ، در اینجا آمار و گزارش هایی برای بررسی وجود دارد:
پیش بینی می شود تعداد کل کاربران تلفن همراه در سراسر جهان تا سال 2019 از مرز پنج میلیارد عبور کند و تعداد کاربران گوشی های هوشمند از 2.1 میلیارد در سال 2016 به 2.5 میلیارد در سال 2019 افزایش یابد.
صحبت از ایالات متحده :  این بازار اساسی ترین صنعت صنعت تلفن هوشمند است. طبق گزارش ، پیش بینی می شود تعداد کاربران از 223 میلیون نفر در سال 2017 به 247.5 میلیون نفر در سال 2019 برسد.
در سال 2016 ، تعداد کل کاربران تلفن همراه برای اولین بار در تاریخ تعداد تعداد دسک تاپ پیشی گرفته بود.
طبق یک گزارش از بینش هوشمند ، 71 درصد از کاربران در ایالات متحده موبایل را نسبت به دسکتاپ ترجیح می دهند. و وضعیت مشابهی در کانادا و انگلیس در حال وقوع است. با توجه به همه اینها ، کارآفرینان و صاحبان مشاغل در توسعه و پشتیبانی برنامه های تلفن همراه سرمایه گذاری می کنند.
 
تبدیل وردپرس به اپلیکیشن
 
حتی ، شرکت های بزرگ و موفقی مانند Dropbox ، Facebook و Airbnb وجود دارند که در ابتدا تنها با یک وب سایت وارد بازار شدند ، اما برنامه موبایل خود را نیز توسعه دادند. در حقیقت ، ما به عنوان یک شرکت توسعه برنامه موبایل ، سوالات زیادی را دریافت می کنیم که از ما می خواهند وب سایت را به برنامه تبدیل کنیم یا وب سایت را به نقل از برنامه موبایل تبدیل کنیم.
بنابراین ، اگر شما یک وب سایت برای تجارت خود نیاز دارید ، زمان آن فرا رسیده است که وب سایت را به اپلیکیشن تبدیل کنید. هنوز هم فکر می کنید چرا؟ در ادامه با کد نویسان جوان همراه باشید
تبدیل سایت به اپلیکیشن

ما در اینجا 4 دلیل برای تبدیل وب سایت به اپلیکیشن آورده ایم:

دلیل شماره 1 : قابلیت اطمینان در اندازه صفحه
دلیل اصلی تبدیل وب سایت به اپلیکیشن ، قابلیت اطمینان آن در اندازه های مختلف صفحه است. از دستگاههای مختلف اندازه صفحه نمایش به راحتی می توانید به برنامه دسترسی پیدا کنید در حالی که وب سایت به دلیل اندازه صفحه ، به راحتی در تلفن های هوشمند مختلف بهینه نمی شود.
در حقیقت ، دسترسی به وب سایتها از طریق تلفن های هوشمند دشوار است زیرا نمی توانند یک ویژگی یا خدمات خاص را به راحتی پیدا کنند.
با این حال ، شما به عنوان یک وب سایت ، شما ممکن است فکر کنید که اسکان کل وب سایت روی صفحه کوچک بسیار دشوار است. به طور کلی ، وب سایت کسب و کار دارای طیف وسیعی از ویژگی های آن است و با ارائه تمام ویژگی های موجود در برنامه تلفن همراه می توانید برنامه را با تعداد زیادی صفحه نمایش همراه کنید ، [درسته یا نه ……؟! ]
به عنوان مثال ، 4 تا 5 ویژگی در یک وب سایت برابر 5 تا 10 صفحه در دستگاه تلفن همراه است. بنابراین ، توصیه می شود فقط ویژگی های اصلی را انتخاب کنید که برای نسخه های اولیه برنامه مهم هستند.
به تدریج ، می توانید ویژگی ها و قابلیت های اضافی دیگری را در نسخه های به روز شده برنامه خود ارائه دهید. بنابراین ، این دلیل اصلی ایجاد اپلیکیشن شخصی خود از وب سایت است.
 
تبدیل سایت به اپلیکیشن
 

دلیل شماره 2. دسترسی آسان به ناوبری ( منو برنامه یا Navigation )

از آنجا که همه ما می دانیم که تعامل در وب سایت بسیار دشوار است. و این چیزی است که شما نمی خواهید آن را به کاربران خود تحویل دهید.
بنابراین ، تبدیل یک وب سایت به اپلیکیشن یا تبدیل وب سایت موجود خود به یک برنامه اختصاصی ، به کاربران این امکان را می دهد تا به ناوبری ساده و در عین حال آسان دسترسی داشته باشند که در وب سایت امکان پذیر نیست.
وقتی نوبت به تبدیل یک وب سایت به برنامه تلفن همراه می رسد ، اکثر شرکت های توسعه برنامه آیفون اجازه می دهند فلسفه موبایل اول کل فرایند را هدایت کند.
در حقیقت ، در یک برنامه تلفن همراه ، هر صفحه با دقت و یک تراز تمیز طراحی می شود ، بنابراین کاربران هنگام دسترسی ، هیچ مشکلی نخواهند داشت.
تنها چیزی که کاربران بیشتر از آن متنفر هستند هدر رفتن وقت خود برای دسترسی به هر وب سایتی روی دستگاه تلفن همراه است ، بنابراین مطمئن شوید که از طریق یک برنامه تلفن همراه ، به کاربران خود تجربه کاربر پسند می دهید.
 

با این برنامه میتونی در کمتر از 1 ساعت بدون نیاز به کد نویسی سایتت رو به اپلیکیشن تبدیل کنی . اینجا کلیک کن

دلیل شماره 3. برنامه های کاربردی موبایل عملکردی گسترده ارائه می دهد

یکی دیگر از دلایل عمده برای تبدیل وب سایت شما به یک برنامه ، قابلیت ها و ویژگی های گسترده است.
برنامه های تلفن همراه به کسب و کارها اجازه می دهد برخلاف وب سایت های دسکتاپ ، ویژگی های بیشماری مانند دوربین ، ردیابی GPS در زمان واقعی ، نوتفیکیشن و موارد دیگر را ادغام کنند.
از طریق برنامه های تلفن همراه ، مشاغل صنایع مختلف می توانند نوتفیکیشن را برای کاربران ارسال کنند و آنها را با به روزرسانی های مهم ، پیشنهادات و معاملات تخفیف به آنها یادآوری کنند.
برای برخی از صنایع و مشاغل ، این ویژگی های اضافی می تواند تفاوت زیادی در زندگی مشتریان ایجاد کرده و درآمد آنها را دو برابر کند. با تبدیل وب سایت به اپلیکیشن ، تعامل کاربران با شرکت راحت تر خواهد بود.
ای او اس

دلیل شماره 4. قابلیت های آفلاین

درست است که برنامه های تلفن همراه به منظور انجام برخی از عملیات مهم به اتصال اینترنت نیاز دارند ، اما برنامه های تلفن همراه نیز این قابلیت را دارند که حتی در حالت آفلاین قابلیت های اساسی و خاصی را به کاربران ارائه دهند.
با تبدیل یک وب سایت به برنامه تلفن همراه ، می توانید به کاربران این امکان را بدهید که به ویژگی های اصلی برنامه در حالت آفلاین دسترسی پیدا کنند ، به شما کمک می کند تا علاقه و ایجاد رابطه محکم را با آنها برقرار کنید.
 
تصویر توضیجات
 

جمع آوری و نتیجه گیری

با دلایل ذکر شده در بالا مشخص می شود که چرا تعداد برنامه های تلفن همراه همچنان در حال افزایش است. کارآفرینان عظیمی وجود دارند که برای موفقیت در بازار ، وب سایت را به برنامه تبدیل کرده اند.
از آنجا که در حال حاضر 2.8 میلیون برنامه تلفن همراه برای کاربران اندروید و بیش از 2.2 میلیون برنامه برای کاربران iOS وجود دارد ، بنابراین می توانید درک کنید که برنامه های موبایل آینده نگرانه هستند.
بنابراین ، به هر دلیلی ، اگر تجارت شما هنوز برنامه تلفن همراه ندارد ، زمان آن رسیده است که آن را اصلاح کنید. به این فکر کنید که چگونه یک برنامه تلفن همراه می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند و یک تجربه کاربر پسندانه را به مشتریان خود ارائه دهد.
سپس ، می توانید از مشاوره متخصص توسعه نرم افزار موبایل مانند ما بخواهید تا این امر را برای شما میسر سازد .
ما قبلاً بیش از 50 وب سایت را با موفقیت به برنامه های تلفن همراه تبدیل کرده ایم که شامل مواردی از قبیل تبدیل وب سایت به برنامه Android یا تبدیل وب سایت به برنامه آیفون است ، ما یک تیم از متخصصان داریم که تجربه کار درستی دارند.
در هر صورت ، اگر هنوز شک و یا سؤالی در رابطه با نحوه ایجاد یک برنامه از وب سایت ، نحوه ایجاد یک برنامه از وب سایت ، نحوه تبدیل یک وب سایت به یک برنامه در طی یک ماه دارید ،
هزینه توسعه دهندگان برای ساخت برنامه ، نحوه استخدام برنامه نویسان برنامه برای تبدیل وب سایت به برنامه موبایل به صورت حرفه ای به ما از طریق تیکت پیام بدید.

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

codesrcReza

109 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !