ریپورتاژ آگهی چیست؟ نقش ریپورتاژ آگهی در بهبود سئو و افزایش مشتری

شاید این نام برای شما آشنا باشد ولی به صورت کامل با این نوع لینک سازی یا تبلیغات دیجیتال آشنا نباشید.در این مقاله قصد داریم شما را با رپورتاژ آگهی و خرید آن آشنا کنیم .آگهی به معنای انتشار مقاله از سایت شما در سایت دیگری با هدف معرفی برند،محصول و یا لینک سازی است.

ریپورتاژ آگهی چیست؟

در ابتدا ممکن است ریپورتاژ آگهی  کلمات نا آشنایی برای تان باشد و اصطلاح آن  به گوش تان هم نخورده باشد. پس بهتر است در آغاز به تعریف ریپورتاژ یا رپورتاژ بپردازیم. همان طور که در مقدمه بیان شد، ریپورتاژ آگهی با تبلیغ آگهی ارتباط دارند. به این معنی که شما تبلیغ محصول یا سایت خود را در قالب و چهار چوب یک متن و مقاله خبری و با لینک سایت خود در یک سایت خبری یا هر سایت مناسب منتشر کرده و برای همیشه آن را تبلیغ می کنید و به این ترتیب است که می توانید رتبه سایت خود را پایین آورده و محصول خود را به فروش برسانید.

ریپورتاژ آگهی – رپرتاژ آگهی ، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها و برندها برای معرفی محصولات و خدمات خود ، استفاده می کنند.

ریپورتاژ آگهی – رپرتاژ آگهی مانند مطالب عادی در آرشیو سایت قرار می گیرد و بصورت همیشگی در سایت باقی می ماند و باعث جذب افراد و کاربران به برند و محصولات شما می شود.

شاید در سایت های سرگرمی ، اخبار و فناوری متوجه شده باشید که یک سایت ، محصول یا برند را به طور کامل معرفی می کند و در آخر ، آنها یک برچسب گزارش را درج می کنند تا نشان دهند که کار تبلیغاتی است.

رپورتاژ آگهی در واقع خبر تبلیغاتی است که در سایت های مختلف منتشر می شود و دارای پیوندهای مربوط و تصاویر جذاب برای راهنمایی سریع کاربر به صفحه است.

در سایر کشورها ، تبلیغات به عنوان Digital PR شناخته می شود ، زیرا آنها معتقدند گزارش دهی آگهی یکی از مهمترین راه های رشد PR کسب و کار شما است.

ریپورتاژ آگهی

نقش ریپورتاژ آگهی در بهبود سئو و افزایش مشتری

فرض کنید شما در سایت فروش خود برای کالا یا محصول مورد نظرتان تبلیغ می کنید و انتظار دارید محصول تان با تعداد بالا به فروش برسد. اما باید بگوییم در سایت های با رتبه بالا این روش اصلا جواب نمی دهد. کسی به حرف شما و تبلیغ شما توجه نخواهد کرد یا حتی افراد زیادی وارد سایت شما نمی شوند که تبلیغ تان را ببیند. پس سوال این جاست باید چه کاری انجام داد؟ یکی از بهترین کار این است که ریپورتاژ آگهی تان را در سایت های خبری بزرگ یا سایت های معروف و مجلات معتبر منتشر کنید.

این کار تاثیر ویژه ای در دیده شدن شما دارد. اولا تعداد افراد زیادی از این سایت های خبری بازدید می کنند و باعث می شود که حداقل یک بار آگهی شما را بخوانند. در ثانی آن ها به اعتبار این سایت های بزرگ اعتماد دارند و شما را تایید خواهند کرد و علاقه پیدا می کنند وارد سایت شما شده و از محصول شما خریداری کنند.

چرا رپورتاژ آگهی اهمیت دارد؟

یکی از قابلیت های خوب این نوع لینک سازی دائمی بودن آن است یعنی شما زمانی که یک مقاله با عنوان تبلیغات در سایت های دیگر منتشر می کنید به صورت دائم در این سایت ها می ماندنکته دیگر این نوع لینک سازی در این تبلیغات این است که شما می توانید کلمات کلیدی به کار رفته در مقاله را به سایت خود لینک دهید اما در لینک سازی باید به چند نکته دقت کنید که در ادامه به آن می پردازیم.
ریپورتاژ آگهی

چرا ریپورتاژ آگهی بهترین گزینه در بازاریابی اینترنتی و سئو می باشد؟

شاید آن را در بسیاری از سایت های ایرانی مشاهده کرده باشید ، به محض رسیدن به صفحه اصلی وب سایت ، تعداد قابل توجهی از بنرها را مشاهده می کنید که چشمک می زنند.

هیچ فایده ای برای کاربران نخواهد داشت زیرا بیشتر کاربران به این بنرها بی اعتماد هستند و روی آنها کلیک نمی کنند.

اما ریپورتاژ آگهی – رپرتاژ آگهی محتوا است که می توان خبر نیز نامید. در صفحه اصلی سایتهای معتبری ارسال می شود که در آن کاربران عادی از تبلیغات متن خبر ندارند و برای مشاهده آخرین اخبار بر روی آن کلیک می کنند. آنها با داستان شما رفتار می کنند و تا آخر آن را می خوانند.

البته نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که اگر محتوای گزارش خود را به یک تولید کننده محتوای حرفه ای ارسال کنید ، وی می تواند نکات اساسی و آموزنده ای را با استفاده از تکنیک های متنی مختلف برای کاربران ارائه دهد و باعث می شود محتوا جذاب تر شود و خواننده تا آخر مطلب را بخواند.

به همین دلیل با قرار دادن تبلیغات در سایت های معتبر ، کاربران محتوای مطالب شما را می خوانند و با ویژگی های مشاغل اینترنتی ، وب سایت و خدمات شما آشنا می شوند و برندسازی شما به درستی انجام می شود.

باید در نظر داشته باشید که وقتی یک سایت خبری بسیار معتبر اخبار شما را در سایت خود منتشر می کند ، این احتمال وجود دارد سایر کاربران آن وب سایت حداقل یک بار از سایت شما بازدید کنند.

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

codesrcReza

109 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !