بهترین پلاگین‌های افزایش سرعت سایت وردپرس – سایت شما پرواز میکند !

افزایش سرعت سایت با بهترین پلاگین ها :

سلام آیا به دنبال بهترین افزونه های افزایش سرعت سایت وردپرسی هستید؟ مابه شما کمک می کنیم تا سایت وردپرس خود را سرعت بخشیده و عملکرد آن را افزایش دهید. در این راهنما بهترین افزونه های حافظه نهان وردپرس را برای سایت شما به اشتراک می گذاریم.
 

کش چیست؟

Cache مجموعه ای از داده های ذخیره شده به طور موقت برای دسترسی سریع در صورت درخواست است. در رایانه ها معمولاً اطلاعات در هارد دیسک ذخیره می شوند. در صورت درخواست ، یک رایانه قبل از ارائه اطلاعات باید چندین فرآیند را اجرا کند.
حافظه پنهان با پردازش اطلاعات اغلب درخواست شده و سپس ذخیره آن در یک حافظه موقت یا حافظه ، این مسئله را حل می کند. این اجازه می دهد تا کامپیوترها به سرعت به آن فایل دسترسی پیدا کنند.
همین مفهوم حافظه پنهان همچنین می تواند توسط وب سایت های WordPress برای بهبود عملکرد و سریعتر بارگذاری وب سایت شما استفاده شود.
می بینید ، وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای پویا است. این بدان معنی است که هر بار کاربر از وب سایت شما بازدید می کند ، وردپرس اطلاعات را از پایگاه داده می گیرد و سپس چندین مرحله دیگر را قبل از ارسال صفحه وب به مرورگر کاربر اجرا می کند. برای جزئیات بیشتر ، به مقاله ما در مورد چگونگی عملکرد وردپرس مراجعه کنید.
این امر باعث می شود وب سایت شما وقتی بسیاری از کاربران به طور همزمان از آن بازدید می کنند ، کندتر شود.
Caching به سایت وردپرس شما اجازه می دهد مراحل زیادی را پشت سر بگذارد. به جای اینکه هر بار فرآیند تولید صفحه را طی کنید ، افزونه حافظه پنهانی شما پس از بار نخست ، نسخه ای از صفحه ایجاد می کند و سپس آن نسخه ذخیره شده را به هر کاربر بعدی ارائه می دهد.
 
افزایش سرعت سایت

چرا ذخیره سازی مهم است ؟

ذخیره سازی بسیار مهم است زیرا باعث کاهش بار سرورهای میزبان وردپرس شما می شود و باعث می شود وب سایت شما سریعتر اجرا شود. برای بهبود سرعت و عملکرد وردپرس شما نیاز به ذخیره سازی مناسب دارید.
یک وب سایت سریعتر تجربه کاربر را بهبود می بخشد و کاربران را به بازدید از صفحات بیشتر ترغیب می کند. این همچنین به شما در افزایش تعامل و مدت زمانی که کاربران در وب سایت خود می پردازند کمک می کند.
یک وب سایت سریعتر به شما کمک می کند تا از جستجوی ارگانیک ، ترافیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید. گوگل به وب سایتهای سریعتر مزیت سئو قابل توجهی می دهد که به شما در رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو کمک می کند.
گفته می شود ، بیایید به بهترین افزونه های حافظه نهان وردپرس که می توانید برای افزایش سرعت وب سایت خود استفاده کنید ، نگاهی بیندازیم.
 

1. WP Rocket

 
افزایش سرعت سایت
 
WP Rocket بهترین افزونه ذخیره سازی وردپرس در بازار است. این ساده ترین و دوستانه ترین افزونه ذخیره سازی مبتدی است ، اگر اصطلاحات فنی مورد استفاده برای گزینه های مختلف ذخیره سازی را نمی دانید ، کمک بزرگی است.
این اجازه می دهد تا کاربران بلافاصله با یک کلیک وب سایت خود را ذخیره کنند. این خزنده به طور خودکار صفحات وردپرس شما را برای ایجاد حافظه پنهان دریافت می کند. سپس این افزونه به طور خودکار تنظیمات حافظه پنهانی WordPress مانند فشرده سازی gzip ، حافظه نهان صفحه و پیش بارگذاری حافظه نهان را روشن می کند.
WP Rocket همچنین شامل ویژگی های اختیاری است که می توانید برای بهبود بیشتر عملکرد آن را روشن کنید. این شامل تصاویر بارگیری تنبل ، پشتیبانی از CDN ، قبل از واگذاری DNS ، کوچک سازی و موارد دیگر است.
 

2. W3 Total Cache


 
W3 Total Cache یکی از محبوب ترین افزونه های ذخیره سازی وردپرس است. این افزونه جامع ذخیره سازی وردپرس با یک تن گزینه است که ممکن است آن را برای افراد مبتدی کمی تهدیدآمیز جلوه دهد.
این شامل تمام ویژگی هایی است که برای تنظیم صحیح حافظه پنهان وردپرس به آن نیاز دارید. این شامل حافظه نهان صفحه ، حافظه پنهان شی ، فشرده سازی gzip ، پشتیبانی از کوچک سازی محدود ، پشتیبانی از CDN و موارد دیگر است.
مبتدیان ممکن است استفاده از W3 Total Cache کمی دشوار باشد. برای راهنمایی های دقیق تنظیمات ، به مقاله ما در مورد نحوه نصب و راه اندازی افزونه W3 Total Cache مراجعه کنید.
 

3. WP Super Cache


 
WP Super Cache یکی دیگر از افزونه های معروف ذخیره سازی وردپرس است. این برنامه رایگان است و توسط بسیاری از شرکتهای برتر میزبان وردپرس توصیه می شود.
افزونه WP Super Cache شامل کلیه ویژگیهای ذخیره سازی پیشنهادی است که برای سرعت بخشیدن به وب سایت خود نیاز دارید. این شامل فشرده سازی gzip ، حافظه نهان صفحه ، پیش بارگذاری حافظه پنهان ، پشتیبانی از CDN ، پیش نمایش کش پیشرفته و موارد دیگر است.
این شامل یک بخش تنظیمات جامع با یک برگه جداگانه برای تنظیم آسان است. برای راهنمایی های دقیق ، به مقاله ما در مورد نحوه نصب و راه اندازی افزونه WP Super Cache مراجعه کنید.
 

4. Sucuri Firewall

افزایش سرعت سایت
 
Sucuri بهترین افزونه امنیتی و وردپرس است. به عنوان فایروال وب سایت ، Sucuri با یک گزینه داخلی برای ذخیره کردن محتوای وب سایت شما و فعال کردن فشرده سازی gzip با یک کلیک روی دکمه همراه است.
این بهترین گزینه برای هر وب سایت است زیرا Sucuri یک فایروال سطح DNS است. این بدان معنی است که آنها حتی می توانند قبل از درخواست آنها به وب سایت شما ، محتوای ذخیره شده را در اختیار کاربران شما قرار دهند. این کار باعث افزایش عملکرد باورنکردنی وب سایت شما می شود.
 

5. Built-in Cache Plugins from Hosting

 
ذخیره سازی به طور قابل توجهی باعث کاهش بار سرورهای میزبان می شود که به آنها امکان عملکرد بهینه می دهد. به همین دلیل بسیاری از شرکتهای میزبان WordPress در حال حاضر راه حلهای ذخیره داخلی را ارائه می دهند.
اگر وب سایت شما با یکی از شرکت های میزبان زیر میزبانی شده است ، می توانید از افزونه های حافظه داخلی آنها برای وب سایت های خود استفاده کنید.
SG SuperCacher
SiteGround با تمام برنامه های میزبانی خود یک راه حل ذخیره سازی داخلی را ارائه می دهد. این کار را می توان از داشبورد cPanel حساب میزبان شما فعال کرد.
افزایش سرعت سایت
 
پس از فعال کردن ، می توانید افزونه SG Optimizer را برای مدیریت تنظیمات SuperCacher به طور مستقیم از ناحیه سرور وردپرس خود نصب و فعال کنید.
WP موتور ذخیره سازی
WP Engine یکی از بهترین شرکتهای میزبان وردپرس است. برنامه های میزبانی آنها با حافظه داخلی و بهینه سازی عملکرد همراه است.
می توانید تنظیمات و پاک کردن حافظه نهان از داشبورد سرور وردپرس خود را مدیریت کنید. به سادگی بر روی منوی WP Engine کلیک کنید و در زیر تنظیمات General می توانید تنظیمات حافظه نهان WP Engine را مدیریت کنید.
برای گزینه های ذخیره پیشرفته تر ، می توانید افزونه WP Engine Advanced Cache را نصب و فعال کنید. این افزونه برای مدیریت تنظیمات حافظه پنهان WP Engine برای وب سایت خود کنترلهای اضافی را در اختیار شما قرار می دهد.
ذخیره Bluehost
Bluehost یکی از بزرگترین شرکت های میزبان در جهان و ارائه دهنده میزبانی وردپرس به طور رسمی توصیه شده است. برنامه هاستینگ آنها شامل حافظه داخلی است که می توانید از داشبورد میزبان خود فعال کنید.
پس از ورود به حساب میزبان خود ، سایت خود را از صفحه “سایت های من” انتخاب کرده و روی برگه عملکرد کلیک کنید. از اینجا می توانید حافظه پنهان را روشن یا خاموش کرده و سایر تنظیمات حافظه پنهان پیشرفته را تغییر دهید.
 
افزایش سرعت سایت
امیدواریم این مقاله به شما در یافتن افزونه caching WordPress برای سرعت بخشیدن به وب سایت شما کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما از بهترین افزونه های وردپرس را برای وب سایت های تجاری مشاهده کنید.
 

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

codesrcReza

109 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !